Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Mokesčiai>Praktikos ataskaita: Šiaulių Apskrities Valstybinė Mokesčių Inspekcija (AVMI)

Praktikos ataskaita: Šiaulių Apskrities Valstybinė Mokesčių Inspekcija (AVMI)

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Praktikos atlikimo Šiaulių apskrities valstybinėje mokesčių inspekcijoje ataskaita. Įvadas. Įstaigos apibūdinimas: paskirtis, vizija ir misija. Įstaigos valdymas. Apskrities Valstybinės mokesčių inspekcijos (AVMI) funkcijos ir veiklos ypatumai. Įstaigos organizacinė ir valdymo struktūra. Ryšių sistema (informacinės ir komunikavimo sistemos). Apskrities Valstybinės mokesčių inspekcijos (AVMI) darbuotojų priėmimo į darbą ir darbo apmokėjimo tvarka. VMI strateginiai veiklos planavimas 2009 – 2011m. Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) strateginiai ryšiai. VMI (Valstybinės mokesčių inspekcijos) strateginiai tikslai. Įstaigos finansai. Personalo skyriaus veikla. Darbo sutarties rengimas. Darbo laiko apskaitos žiniaraščio pildymo tvarka. Įstaigos rizikos faktoriai ir problemos. Organizacijos veiklą įtakojantys vidaus ir išorės veiksniai. SSGG analizė. Išvados.

Ištrauka

Šiuo metu, kai pasaulyje vyrauja ekonominė krizė, jos įtaka juntama ir Valstybinės mokesčių inspekcijos veikloje: daugėja bankrutuojančių įmonių, vėl suaktyvėjo šešėlinės ekonomikos reiškiniai, trūksta kvalifikuotų darbuotojų. Šios priežastys lėmė administruojamų nacionalinio biudžeto pajamų surinkimo mažėjimą.
Objektas, kuriame atliekama praktika - Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija, Personalo skyrius.
Šios praktikos tikslas: susipažinti su Personalo skyriaus valdymu bei pritaikyti universitete gautas žinias.
Praktikos uždaviniai:
Susipažinti su įmonės veikla, atliekamomis funkcijomis ir nuostatomis;
Susipažinti su Šiaulių AVMI strateginiu planavimu ir gautų rezultatų lyginimu;
Susipažinti su įstaigos rizikos faktoriais ir problemomis.
Šios praktikos nauda yra visapusiška. Praktikos metu studentas yra skatinamas analizuoti situacijas bei identifikuoti problemas, analizuoti finansinius dokumentus, stebėti ir vertinti aplinką, lavinti komunikacinius gebėjimus. Studentas gali įvertinti įgytas kompetencijas studijų metu, susipažinti su profesijos pareigomis. Prieš atlikdama praktiką turėjau menką supratimą apie tai kaip įmonėje organizuojama valdymo struktūra, kaip planuojama įmonės veikla, kaip veikia atskiri jos struktūriniai padaliniai. Taigi manau, kad tokios žinios yra aktualios būsimiems ar esamiems vadybininkams, ar verslininkams, nes šios specialybės atstovams svarbu susipažinti su įvairaus tipo įmonėmis ir jų darbo technologijomis, įmonės organizacine valdymo struktūra, funkcijomis, strateginiais planais, pajamų planais ir planų lyginimą su gautais rezultatais.
Organizacijai naudinga bendradarbiauti su studentais, nes jauni žmonės yra kūrybingi, turi visas reikiamas teorines žinias, greitai ir imliai mokosi. Organizacijai tai puiki galimybė susipažinti su potencialiais darbuotojais, atsirinkti gabiausius studentus ir galbūt juos pakviesti bendradarbiauti ir tolesnėje veikloje.
Universitetui studentų praktika leidžia gerinti įvaizdį visuomenėje pristatant kvalifikuotus studentus. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-11-24
DalykasMokesčių praktikos ataskaita
KategorijaFinansai >  Mokesčiai
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai6
Dydis92.61 KB
Autoriusaiste
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2009 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasG. Šaparnis
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Praktikos ataskaita valstybineje mokesciu inspekcijoje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą