Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Finansai>Mokesčiai>Lietuvos Respublikos (LR) mokesčių sistema

Lietuvos Respublikos (LR) mokesčių sistema

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152
Aprašymas

Įvadas. Lietuvos Respublikos mokesčių sistema. Tiesioginiai mokesčiai. Gyventojų pajamų mokesčio įstatymas. Pelno mokestis. Žemės mokesčio įstatymas. Žemės nuomos įstatymas. Paveldimo ir dovanojamo turto mokestis. Nekilnojamojo turto mokesčio įstatymas. Prekyviečių mokesčio įstatymas. Atsiskaitymai į kelių fondą. Žyminio mokesčio įstatymas. Konsulinio mokesčio įstatymas. Mokesčių už valstybinius gamtos išteklius įstatymas. Naftos ir dujų išteklių mokesčių nustatymas. Mokesčių už aplinkos teršimą įstatymas. Rinkliavų įstatymas. Netiesioginiai mokesčiai. Pridėtinės vertės mokesčio įstatymas. Akcizai. Muitų tarifų įstatymas. Valstybinio socialinio draudimo įmokos. Įmonės veiklos ir finansinės padėties charakteristika. Bendros žinios apie verslo įmonę. Įmonės ištekliai. Verslo įmonės veiklos rezultatai. Verslo įmonės veiklos perspektyvos. Pagrindinių verslo mokesčių tyrimas. Išvados.

Ištrauka

Šio kursinio darbo esmė yra susipažinti su Lietuvos Respublikos mokesčių sistema.
Šiame kursiniame darbe susipažinome ir aprašėme tokius tiesioginius mokesčius, kaip gyventojų pajamų mokestis, juridinių asmenų pelno mokestis, žemės mokestis, žemės nuomos mokestis, paveldimo ir dovanojamo turto mokestis, nekilnojamojo turto mokestis, prekyviečių mokestis, atsiskaitymai į kelių fondą, žyminis mokestis, konsulinis mokestis, mokestis už valstybinius gamtos išteklius, mokestis už naftą ir dujas, mokesčiai už aplinkos teršimą, rinkliavų įstatymas. Taip pat susipažinome ir su netiesioginiais mokesčiais, tokiais kaip pridėtinės vertės mokestis, akcizai, muitų tarifai, valstybinio socialinio draudimo įmokos.
Taip pat šiame darbe aprašėme pasirinktos verslo įmonės veiklą bei finansinę padėtį, kurią nusako įmonės ištekliai, įmonės veiklos rezultatai, įmonės veiklos perspektyvos, bei pagrindiniai verslo mokesčiai.


Šis Įstatymas nustato gyventojų pajamų apmokestinimo pajamų mokesčių tvarką. Šis Įstatymas taikomas Lietuvos Respublikos teritorijoje. Pajamų mokestį moka pajamų gavęs gyventojas. Pajamų mokesčio tarifai yra 15 ir 33 procentai, jeigu šiame straipsnyje nenustatyta kitaip.
Individualios veiklos pajamoms priskiriamos pajamos iš individualios veiklos, įskaitant pajamas iš individualios veiklos turto pardavimo ar kitokio perleidimo nuosavybėn.
Pajamų, gautų natūra, pripažinimo ir įvertinimo tvarką nustato Lietuvos Respublikos Vyriausybė arba jos įgaliota institucija.
Individualios veiklos pajamoms priskiriamos pajamos iš individualios veiklos, įskaitant pajamas iš individualios veiklos turto pardavimo ar kitokio perleidimo nuosavybėn. Individualios veiklos, kuria gali būti verčiamasi turint verslo liudijimą, rūšių sąrašą nustato Lietuvos Respublikos Vyriausybė.
Vieneto likvidavimo atveju laikoma, kad gyventojas (vieneto dalyvis) parduoda turimas akcijas (dalis, pajus). Jeigu likviduojant vienetą jo dalyviui perleidžiamas turtas, pajamomis laikoma turto, kuris vieneto dalyviui perleidžiamas vieneto likvidavimo atveju, tikroji rinkos kaina to turto nuosavybės teisės perleidimo vieneto dalyviui dieną. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasMokesčių kursinis darbas
KategorijaFinansai >  Mokesčiai
TipasKursiniai darbai
Apimtis50 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis62.48 KB
Autoriusasta
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas0
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Lietuvos Respublikos (LR) mokesciu sistema [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą